Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Вчилися, як по-новому організувати харчування дітей

17 грудня 2019 року  в сесійній залі адмінбудинку Самбірської районної ради зібралися керівники шкіл, дитячих садочків, відділів освіти району, міста, об’єднаних територіальних громад, створених в межах Самбірського району.

Всю цю педагогічну громадськість зібрала одна мета: пошук шляхів та засобів, щоб харчування в закладах освіти було здоровим та різноманітним, таким, що відповідає запитам молодого покоління.

Оскільки Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дав головам облдержадміністрацій доручення у найкоротший час привести в порядок сферу харчування в закладах освіти, то пояснити  про нові можливості та вимоги до безпечного харчування дітей, особливості програми ХАССП, спрямованої на збереження якості продуктів від виробника до столу дитини, прибули представники Головного управління Держпродспоживслужби Львівської області – головний спеціаліст Валовий Ростислав Тадейович та провідний спеціаліст Микитин Леся Миколаївна.

Гості докладно розповіли про всі нововведення, вказали на нормативні документи, які регламентують харчування дітей у закладах освіти, а найважчі питання пояснили з найменшими подробицями. Особливу увагу присутніх привернув той факт, що на оновлення обладнання харчоблоків передбачено чималу суму в державному бюджеті.

Розійшлися учасники наради з впевненістю, що передбачені заходи можна й потрібно виконувати.

Підготовчий етап введення нових форм роботи розпочнеться вже від завтрашнього дня. А результатів будемо чекати вже з нового навчального року.

           « повернутися до списку новин