Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

"Якщо ви володієте знаннями, дайте іншим запалити від нього свої світильники"

Українська школа буде успішною, якщо до неї прийде успішний вчитель - людина-лідер, яка може вести за собою,  любить свій предмет, фахово його викладає.  

         

17 грудня 2019 року на базі Новосілківського НВК відбулося засідання постійно діючого семінару-практикуму з заступниками керівників закладів освіти з навчально-виховної та виховної роботи. Засідання розпочала заступник директора Новосілківського НВК Солоха М.П., використовуючи елементи тренінгу "Сучасному учневі - сучасний вчитель", продовжили семінар методисти відділу освіти Груца Г.Я., Яремко Н.І. та головний спеціаліст відділу освіти Припін Я.М.,  опрацьовуючи  перелік питань: про підсумки проведення Х мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, про проведення фестивалю коляди серед учнівської молоді у 2019 році, про проведення ЗНО у 2020 році, про замовлення документів "Про освіту",  та про підсумки звітності (ЗНЗ 1, 83-РВК).

Вдосконалюючи себе педагоги підвищували рівень професійної компетентності, виконуючи такі вправи: "Учитель - новатор", сенкан "Моє бачення творчого вчителя", "Учитель. Хто він?", гра "Сердечко для вчителя", педагогічний пазл "Моделі спілкування вчителя з учнями", "Я пишаюся своєю професією", схема "Модель творчого вчителя".

Заступник директора Солоха М.П. наголосила, що сучасний учитель - це той, хто в першу чергу вміє знаходитии спільну мову зі своїми учнями; йде в ногу з часом; професіонал-ерудит; володіє новими технологіями; порадник і друг учнів.

 « повернутися до списку новин