Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

У Новосілківському НВК проведено святкові заходи з нагоди Дня Соборності України

Соборна Україна нині незалежна.

Як квітка синьо-жовта розцвіла.

І не згубилася людська любов безмежна

До України-неньки і її буття.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

З нагоди Дня Соборності України та з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу 22 січня 2020 року у Новосілківському НВК проведено святкову лінійку "Соборна мати-Україна - одна на всіх, як оберіг" (педагог-організатор Кухмістер Л.І.). Учні згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Також продемонстрували нероздільність нашої держави та єдність українського народу - народу з кращими традиціями поетичної та працелюбної української нації. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про незламних борців за волю України, виконали гімн України, пісню "Молитва за Україну". Серед учнів 1-4 класів проведено конкурс малюнків "Моя країна - Україна". Учні 7 класу виготовили газети "Україна - єдина". Кульмінацією святкування стало проведення флешмобу "Живий ланцюг єднання" (заступник директора Солоха М.П.) - учні та працівники закладу, тримаючись за руки, створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу.

Лише в єдності та соборності можемо досягти величної мети - побудови вільної та демократичної України. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин