Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

САМБІРЩИНА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2020 року українці відзначають 101 річницю Дня Соборності України. Це знаковий і важливий день, покликаний нагадати нам, що лише в єдності сила, лише разом ми зможемо здолати усі труднощі і захистити незалежність і суверенітет нашої держави.
Щоб підтримати ідею свята, працівники відділу освіти Самбірської райдержадміністрації приєдналися до флешмобу, присвяченого Дню Соборності України!

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Учасники заходу символічно відтворили Акт Злуки Західної та Східної України як єдиної та неподільної країни, утворивши два «живих ланцюжки»; пройшлись на зустріч один одному, щоб з’єднати синьо-жовті стрічки. Завершилось урочисте дійство маршем в єдиному строю та спільним виконанням Гімну України.
У якому б куточку України ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, яких релігійних або політичних переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до Батьківщини!

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин