Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Настав час подумати про свій майбутній професійний шлях та місце навчання

У старшокласників стартував другий семестр останнього навчального року в школі. Багато хто з них ще не визначився із майбутньою професією. Щоб допомогти учням із цим непростим вибором, начальник відділу освіти Наталія Білас, керівник проєкту «Твоє майбутнє», заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Лапка, голова методичної комісії викладачів загальної середньої освіти, голова циклової комісії, викладач математики, вищої математики Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу Національного транспортного університету Галина Яцунова відвідали навчальні заклади Самбірщини.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Учнівська молодь с. Ралівка, с. Кульчиці, с. Новосілки, с. Хлопчиці мали можливість ознайомитись із різновидами професій, умовами прийому, термінами навчання та переліком документів, необхідних для вступу. Окрім того, учням розповіли про можливості здобуття вищої освіти за кордоном.
Дорогі школярі, добре подумайте про вибір майбутньої професії. Адже від того, наскільки вірно обрано життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві ви будете займати.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин