Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Свято Кобзаря в Орховичах

Свято в Орховицькій СЗШ І-ІІ ст. почалося зачитуванням відомого вірша видатної письменниці Ліни Костенко «До Кобзаря» та сценкою-розмовою хлопчика з матір´ю про сенс життя; про те, що окремі постаті, зокрема Тарас Шевченко відомі крізь століття. Запрошені батьки дітей мали можливість побачити віртуальну зустріч учнів з Кобзарем, де двоє дівчат спілкувалися зі своїм ровесником-Шевченком та жінкою-селянкою.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Прозвучали тут і пророчі слова батька поета (у виконанні Андрія Башака), що з «мого хазяйства Тарасові нічого не треба, бо він буде неабияким чоловіком: з його буде або щось дуже добре, або велике ледащо, для його моє наслідство нічого не буде значить, або нічого не поможе». Цікавою була зустріч малого Тараса із управителем пана Енгельгардта, який мав дати дозвіл на навчання у дяка з Хлипнівки.
До заходу активно долучилися вчителі Орховицької школи, які продекламували «Заповіт» англійською (Ольга Брийовська), німецькою (Галина Груца), польською (Наталія Яремко), українською (Андрій Башак) мовами та піснею «Тополя» у виконні музичного керівника школи (Ольгою Хамик).

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин