Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

«Кожен урок – це крок до дозрівання інтелекту учня, цеглина в основі чарівного будинку на ім’я Розвиток і Знання, без яких неможлива розумна, діяльна людина-творець»

13 лютого 2020р. у Стрілковицькій СЗШ І-ІІ ст. було проведено заняття Школи молодого вчителя на тему «Сучасний урок – спільна творчість учителя та учнів». Заступник директора з НВР Галина Петрівна Волосацька зупинилася на актуальності обраної теми, адже гарна школа починається з уроку. Від нього залежить усе: культура, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками.

Світлина від Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст.
Сучасний урок, якісний урок, якісна освіта – всі ці питання постійно перебувають у полі уваги не тільки наших вчителів: вони хвилюють випускників, їх обговорюють батьки, висуває держава як одну з головних проблем забезпечення якісної освіти. Кожен педагогічний працівник школи добре розуміє свою місію в реалізації даної проблеми, яка полягає у покращенні якості навчання, у формуванні особистості, готової до життя у світі, що постійно змінюється, особистості здатної навчатися все життя і самовдосконалюватися, ухвалювати швидкі й ефективні рішення.
Велику увагу на занятті було звернено на характерні ознаки сучасного уроку. Вчителі-наставники Самар Н.І. та Возняк О.Ю. поділилися досвідом роботи з молодими спеціалістами, надали їм практичних рекомендацій щодо використання інноваційних технологій, форм та методів спільної творчості вчителя та учня на уроці.

Світлина від Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст.Світлина від Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст.Світлина від Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст.« повернутися до списку новин