Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО НА ЛЬВІВЩИНІ

Вчора відбулася нарада за участі відповідальних осіб за проведення ЗНО у 2020 році.?

Світлина від Департамент освіти і науки ЛОДА Офіційна сторінка.
Цього року проведення оцінювання потребує застосування нових підходів, адже Covid-19 вносить своі? корективи. Мережа місць проведення досить велика - 112 пунктів, які потрібно забезпечити засобами захисту та всіма необхідними умовами. У кожному пункті тестування, окрім педагогів, повинен бути присутніи? медичнии? працівник.
?
«Цьогорічні випускники опинились у дещо інших умовах, ніж і?хні ровесники попередніх років. Дещо посилені заходи безпеки у медичному плані вимагають від нас чіткоі? координаціі? діи? із медиками, правоохоронцями, педагогами та владою на місцях», - акцентував під час наради заступник голови ЛОДА Іван Собко.
?
Як відомо, на основну сесію, яка стартує 25 червня 2020 року і до якоі? залучать близько 5 тис. педпрацівників, зареєструвалось понад 26 тис. учасників. Напередодні 15 червня 2020 року прои?де пробне ЗНО, на цеи? етап подалося більше 15 тис. учасників.
?
"На пробне та основне ЗНО керівники відділів та закладів освіти мають забезпечити довезення учнів з дотриманням карантинних заходів. В умовах сьогодення безпечні умови - це пріоритетне завдання", - наголосив директор департаменту освіти і науки Львівськоі? ОДА Олег Паска.
?
З метою забезпечення порядку місця проведення незалежного оцінювання патрулюватиме поліція.
?

Департамент освіти і науки ЛОДА Офіційна сторінка« повернутися до списку новин