Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

З Днем знань!

Сьогодні в українських школах лунає Перший дзвоник. Цьогоріч це свято є довгоочікуваним і відбувається нетрадиційно, в особливих карантинних умовах. Проте, не варто засмучуватись. Школа є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Наші милі першокласники! Ваш щасливий учнівський шлях тільки розпочинається! На вас чекають нові можливості пізнання, цікаві уроки, мандрівки, подорожі. Ви будете навчатись у шкільних приміщеннях, які з любов’ю підготували для вас учителі, батьки, техпрацівники.
Дорогі одинадцятикласники! 1 вересня для вас – це останнє свято у вашому шкільному житті. Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Успіхів вам дорогі діти, йдіть впевненим кроком до нових вершин, до омріяної мети!
Щиро дякую вам, дорога освітянська родино, за вашу титанічну працю, за неоціненну любов до своєї професії, до рідної школи. Вчитель – це покликання. Навіть в таких надзвичайний умовах ви готові іти вперед, не боятись труднощів, перешкод. Низький уклін вам, дорогі батьки, що ви не залишились осторонь шкільних проблем. Сподіваюся і надалі на вашу підтримку і допомогу.
Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Зі святом — Днем знань!

З повагою начальник відділу освіти Наталія БІЛАС« повернутися до списку новин