Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Серпневі зустрічі освітян Самбірщини

У форматі дискусійної панелі 29 серпня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулися серпневі зустрічі  освітян Самбірщини.

Начальник відділу освіти Наталія Білас привітала усіх присутніх та побажала педагогам результативного навчального року та запропонувала у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, вшанувати героїв хвилиною мовчання.

Привітали освітян з новим навчальним роком Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Герман та керуючий справами районної ради Михайло Павлючик, побажали освітянам плідної праців, хороших учнів, благополуччя та терпіння у нелегкій роботі.

Голова районної організації профспілки працівників освіти України Ірина Цуприк у своєму виступі наголосила, що профспілка стоїть і надалі стоятиме на захисті інтересів та прав педпрацівників району.

Модератором дискусійної панелі виступила директор опорного закладу загальної середньої освіти ім.І.Франка с.Ралівка Наталія Яріш. Учасниками дискусії з дошкільної освіти та інклюзивного навчання були завідувач закладу дошкільної освіти «Сонечко» с.Ралівка Ольга Коротишева, мама вихованців заклад дошкільної освіти «Сонечко» Леся Фучило, директор інклюзивно-ресурсного центру м. Самбора Наталія Шмілик, вчитель початкової школи с. Сіде Марія Мінкевич, яка працюватиме в класі з інклюзивним навчанням.

Про Нову українську школу та підвищення професійної кваліфікації з освітянами дискутували тренер Нової української школи Ірина Сольвар, вчитель 2 класу опорного закладу загальної середньої освіти ім. І. Франка с. Ралівка Галина Булик, отець Володимир з с. Сіде, методист інформаційно-методичного центру освіти відділу освіти Наталія Шубеляк, заступник директора опорного закладу загальної середньої освіти ім. І. Франка с. Ралівка Ігор Кордіяка.

Серпнева зустріч продовжилася у форматі наради з директорами закладів освіти, під час якої було акцентовано увагу на важливих питаннях організації навчального року.

 « повернутися до списку новин