Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

У районному етапі конкурсу професійної майстерності "Шкільна бібліотека - 2020" взяли участь 8 бібліотекарів ЗЗСО

17 жовтня 2019 року у інформаційно-методичному центрі  освіти бібліотечні працівники закладів освіти району взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020», який проходить у номінаціях «Модель бібліотеки Нової української школи», «Медіакультура в бібліотечному просторі», «Бібліотека - територія читання».

Учасники представити конкурсні роботи - добірку матеріалів у форматі тематичного електронного портфоліо, а також анкети, мотиваційні есе, паспорти бібліотек.

Електронні презентації та папки з файлами розміщені на власному Інтернет-ресурсі закладів освіти в спеціально створеній рубриці «Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека - 2020».

Зміст е-портфоліо учасників відповідав темі номінації, портфоліо бути інформаційно насиченими, практично спрямованими, цілісними та тематично завершеними. Матеріали конкурсної роботи були доцільними, чіткими та грамотними. При оцінюванні конкурсних матеріалів враховувалася відповідність темі номінації; практична спрямованість.

Участь у конкурсі взяли 8 з 10 бібліотечних працівників району. Усі учасники підійшли до роботи творчо, кожен доробок був по-своєму оригінальний та унікальний. Члени журі конкурсу відзначили роботи учасників з Хлопчицької СЗШ І-ІІІ ступенів, Дубрівської СЗШ І-ІІ ступенів, Вощанцівського, Новосілківського НВК.

 « повернутися до списку новин