Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Відбулося засідання м/о працівників бібліотек закладів загальної середньої освіти

26 вересня 2019 року відбулося засідання методичного об'єднання працівників бібліотек ЗЗСО.

Учасники методоб'єднання обрали голову м/о на навчальний рік, ознайомилися з листом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» щодо проведення  всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходитиме під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Розпочнеться він одразу після професійного свята бібліотекарів - Всеукраїнського дня бібліотек - та триватиме до 31 жовтня.

Під час місячника у бібліотеках шкіл району проходитимуть інноваційні заходи, такі  як інтерактивний кардмейкінг, буккросинг, смайл-опитування, і  традиційні – конкурс творів «Я розповім тобі про бібліотеку», подорож у кращі бібліотеки міста/села, конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей», фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка», підготовка рекламно-іміджевої продукції,  відзначення кращих читачів та інші.

Присутні також обговорили умови участі у конкурсі професійної майстерності «Шкільна бібліотека – 2020», районний етап якого відбудеться 17 жовтня 2019 року, та ряд інших робочих питань.« повернутися до списку новин