Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

У опорному закладі ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка було проведено ряд заходів, спрямованих на відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Мета проведення - привернення уваги населення до проблем охорони водно-болотних угідь, формування у підростаючого покоління уявлення унікальної цінності даних земель, розвиток дбайливого та відповідального ставлення до природи свого краю.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Проведено конференцію “Водно-болотні угіддя - важливий чинник у формуванні клімату регіону”, переглянуто мультимедійну презентацію “Класифікація боліт і водно-болотних угідь”, створено екологічну агітбригаду “Вартові довкілля”, розроблено листівки-пам’ятки на тему “Водно-болотні угіддя: флора і фауна", де розміщена інформація про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного різноманіття, охорона зникаючих видів рослин та тварин, водно-болотні угіддя України, проведено тематичні бесіди “Водно-болотні угіддя нашого краю”, “Болото-важлива ланка біосфери”.
Окрім цього, оформлено інформаційний стенд, де учні школи могли дізнатись про історію виникнення Дня захисту водно-болотних угідь, ознайомитисьіз метою підписання Конвенції про їх захист.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин