Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

На Самбірщині триває робота щодо недопущення зараження короновірусом

Днями в Україні зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок зараження короновірусом.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

З метою недопущення розповсюдження цього захворювання 5 березня 2020 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбулася нарада з керівниками освітніх закладів під керівництвом начальника відділу освіти Н. Білас та за участі лікаря-епідеміолога Самбірського міськрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» О. Неофіти, начальника відділу по дотриманню санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Самбірському районі Я. Катинського, завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Самбірської райдержадміністрації А. Кузя.
Присутнім надано актуальні рекомендації задля запобігання поширенню небезпечного вірусу, наголошено на дотриманні санітарних норм та ознайомлено із алгоритмом дій у випадку захворювання або підозри на інфікування коронавірусом COVID-19.
У ході наради вирішено запровадити посилений дезинфекційний режим у закладах освіти, рекомендовано утриматися від відвідування місць масових скупчень громадян та дотримуватись рекомендацій для населення, які надає ВООЗ.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин