Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Всесвітній день читання вголос відзначили у Нагірненській школі

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на середу 5-го лютого.

Світлина від Lesja Glado.
Учні 5 класу Нагірненської школи спільно з керівником Лесею Гладьо долучились до акції та обрали книгу «Читанка» 1958-1960 р. (видавництва Шкільної ради, Філадельфія), яка дісталась мені у спадок від моїх сестер, які свого часу з даної книги навчались української культури, звичаїв та мови далеко від України. Для читання вголос ми обрали уривок із думи «Марія Богуславка» (автор Роман Завадович). Під час читання була тиша, а отже можна сказати, слухачі були зацікавлені.
На завершення учні з цікавістю переглядали зміст «Читанки», гортаючи пожовклі сторінки, сторінку за сторінкою.
В цій тонкій книзі на 208 сторінок описано все: любов до рідного краю, до звичаїв та традицій, до історії та культури, любов до праці, до села, любов та повага до своїх батьків. У ній поєднано християнське, духовне, патріотичне виховання, справді все те, чого потрібно навчати наших дітей, щоб вони росли справжніми українцями.
Закликаємо усіх до читання вголос у школі, у колі друзів, у колі сім’ї, бо це зближує нас та єднає.

Світлина від Lesja Glado.« повернутися до списку новин