Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Вам, хто пізнати добро допоміг, Вам, хто відкрив для нас тайни доріг, Вам,хто нам крила дарує щодня, Вам, хто відкрив нам жагу пізнання, Вам, чия праця важка, непроста, Вам, чиє слово добром пророста, Вам, хто відкрив нам науки світання, Наші вітання

Щорічно в Україні в першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Напередодні Дня працівників освіти, 3 жовтня 2019 року, для освітян району відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.

Працівників освітньої галузі району привітав голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, побажав терпіння, наснаги, мотивації, бажання йти на роботу, вдячних і талановитих вихованців та нагородив грамотами педагогів, які особливо відзначилися в галузі освіти.

Начальник відділу освіти Наталія Білас у своєму вітанні освітянам зазначила, що немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві, та висловила слова подяки вчителям, вихователям, керівникам закладів освіти, талановитим новаторам і ветеранам праці – усім представникам педагогічної спільноти краю, за їх творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають і віддавали дітям.

Відповідно до наказу відділу освіти за особливі успіхи на освітянській ниві, вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами були нагороджені педагоги району.

Слова вдячності  вчителям прозвучали від учнів 4-А класу опорного закладу загальної середньої освіти ім.І.Франка с.Ралівка (вчитель Дика М.С.).

Святкового настрою додали освітянам неперевершені виступи гурту «Вечірній Самбір», Заслуженого артиста України Василя Гамара, майстерність ведучої свята Надії Телички, тематична фотозона, підготовлена працівниками Самбірського районного Центру позашкільної освіти.
 

ї

=

 « повернутися до списку новин