Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

У школах району проходила виставка інформаційно-просвітницьких стендів

З 23.09-06.10.2019 проходила виставка інформаційно-просвітницьких стендів у ЗЗСО району у таких школах: Кульчицький НВК,  опорний ЗЗСО ім. І.Франка с. Ралівка, Нагірненська СЗШ І-ІІІ ст., Новосілківський НВК, Хлопчицька СЗШ І-ІІІ ст.

Опорний ЗЗСО ім. І.Франка с. Ралівка

07 жовтня 2019р. учні та педагоги школи переглянули інформаційно-просвітницькі стенди про українців, що були в'язнями німецьких концтаборів під назвою «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Суть експозиції – показати усім, що навіть такій потужній тоталітарній системі, якою була нацистська Німеччина, з такими інструментами, як концтабори, не вдалося зламати людей. На виставці розповідаються історії різних категорій полонених, які пройшли через нацистські табори, – це військові та люди які потрапляли туди через свою приналежність до українських націоналістів, а також діти, які випадково потрапили чи народилися в концтаборах.

Під час огляду стендів вчитель історії, Паславський О.Я., наголосив, що Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років.

Нагірненська СЗШ І-ІІІ ст.

26 вересня 2019р. учні та педагоги школи переглянули інформаційно – просвітницькі стенди про українців, що були в'язнями німецьких концтаборів

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Під час огляду стендів вчитель історії, Сорока О.І., наголосила, що Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років.

Новосілківський НВК

01 жовтня 2019 року учні 5-11 класів під керівництвом вчителя історії Фабіровської Л.М. переглянули інформаційно-просвітницькі стенди про українців, що були в'язнями німецьких концтаборів "Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори".

Хлопчицька СЗШ І-ІІІ ст

Сьогодні учні нашої школи мали нагоду познайомитися з виставкою " Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори". У виставкових полотнах представлено 30 людських доль за дротами 11 таборів Третього Рейху. В цій виставці - про те людське, що нездатна знищити жодна система: про небайдужий погляд, простягнуту руку, розділений окраєць хліба, про силу волі, віри і любові. Про перемогу надії, про тріумф людини.

Інформацію підготувала

методист ІМЦО Яремко Н.І.

 « повернутися до списку новин