Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Учнівська молодь Самбірщини долучилась до волонтерської допомоги Захисникам України

За зверненням ГО «Самооборони Самбірщини» у переддень Дня захисника України учні закладів загальної середньої освіти району долучились до волонтерської допомоги нашим захисникам у вигляді збору продуктів харчування, виготовлення вітальних листівок та малюнків.

Окрім того, проведено національно-патріотичні заходи, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, Батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.« повернутися до списку новин