Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Обговорено умови відкриття дитячих садочків

Днями у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти (Хлопчицького, Ралівського та Стрілковицького), на яку запросили представників районного штабу із запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 та голів сільських рад, які є засновниками відповідних дитячих садочків.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Привітала присутніх начальник відділу освіти Наталія Білас, яка акцентувала увагу керівників ЗДО та представників сільських рад на тому, що освітні заклади можуть приймати дітей лише за умови гарантування безпеки їх перебування в установі. Оксана Хула, директор інформаційно-методичного центру освіти, нагадала присутнім, якими документами регламентуються вимоги до виконання санітарно-епідемічних вимог.
Докладно розповіла про вимоги, викладені в наказі головного санітарного лікаря України, які необхідно виконати в умовах адаптивного карантину, та надала докладні рекомендації до кожного з пунктів Надія Шпак, керівник Самбірського міськрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОН України», відповіла на запитання завідувачів садків. Практичні поради надали педагогам Ярослав Катинський, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Самбірського районного управління Держпродспоживслужби, та Андрій Кузьо, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації. Представники сільських рад інформували, що кошти на деззасоби та засоби індивідуального захисту вже частково виділені.
Ще довго педагоги та методист обговорювали почуте, найбільш досвічена Ольга Коротишева ділилася своїми напрацюваннями з молодшими – Тетяною Дідун та Ольгою Ковальською, вирішували, як найкраще підготуватися до об’їзду комісії 27 липня.
Про результати об’їзду ми повідомимо згодом та розповімо про ті вимоги, які стоятимуть перед батьками, адже за здоров’я наших дітей відповідальність спільна – влади, закладів освіти та батьків.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин