Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Школи мають передбачати заміну вчителів на випадок хвороби

 

Хвороба вчителя не повинна стати причиною зупинки навчання, адже до коронавірусу педагоги теж хворіли. Школа має передбачати заміну вчителів на випадок хвороби когось із колег.

«В цьому контексті процес контролює дирекція школи, і я не бачу тут значних клопотів, якщо не йдеться про масове захворювання педагогів, - розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Разом із тим,  якщо в родині школяра хтось захворіє на коронавірус, дитину не варто відпускати до школи.

«Згідно із протоколом, 14 днів кожна контактна особа має перебувати на ізоляції, і відповідно, школу відвідувати дитина не може, аби не наражати інших на ризик інфікування», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

При отриманні позитивного ПЛР-тесту когось із родини, батьки мають повідомити дирекції школи про такий факт. А для діток в ізоляції організовують індивідуальне навчання.

«В частині шкіл таке дистанційне навчання уже є. Класи ділять на групи і організовують почерговість відвідування школи. Тому алгоритми індивідуального навчання уже напрацьовані. Певна річ, це додаткове навантаження для вчителів, але інших варіантів поки що нема», - наголосив Роман Пастушенко.

Якщо ж у школяра підтверджується Covid-19, увесь клас має іти на ізоляцію теж на два тижні. У такому випадку увесь клас в обов’язковому порядку переходить на дистанційне навчання.

Пресс служба ЛОДА« повернутися до списку новин