Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

VІ звітно-виборна профспілкова конференція працівників освіти і науки Самбірського району

13 лютого 2020 року відбулася VІ звітно-виборна профспілкова конференція працівників освіти і науки Самбірського району.
У конференції взяли участь голова Самбірської РДА Андрій Жепко, заступник голови Самбірської районної ради Андрій Бобак, голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко, керівники органів управління освітою району та ОТГ, закладів освіти.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Делегати та запрошені заслухали звіт про роботу Самбірської районної організації профспілки працівників освіти і науки України з 13 лютого 2015 року по 13 лютого 2020 року голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірини Цуприк.
У звітній доповіді вона представила присутнім насичену й вичерпну інформацію щодо роботи галузевої профспілки впродовж звітного періоду. Зокрема зазначила, що за останні п’ять років робота організації профспілки була зосереджена на захисті трудових, соціально-економічних, професійних інтересів працівників, організаційному зміцненні профспілки, правовому захисті членів профспілки, організації відпочинку працівників, забезпечувався контроль за дотриманням трудового законодавства.
В обговоренні звіту участь взяли Марія Шимчак, завідувачка ЗДО м. Рудки, Валентина Дерев’янко, голова ППО Блажівського НВК, Галина Ставкова, голова ППО Вощанцівського НВК, депутат районної ради, Віра Жолубак, заступник директора ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Добровольського с. Воютичі. У своїх виступах акцентували увагу на те, що головна мета профспілкової роботи – виконання зобов’язань за колективним договором, піклування про членів профспілки, захист їх інтересів у межах чинного законодавства України, дотримання і перегляд виконання домовленостей
Голова Самбірської районної державної адміністрації Андрій Жепко у своєму виступі відзначив, що профспілки – це важливий інститут громадянського суспільства, який захищає права і свободи громадян у галузі трудових відносин, та висловив сподівання на конструктивний діалог і пошук прийнятних шляхів у вирішенні проблем.
В цілому робота районної організації профспілки працівників освіти і науки України за звітний період визнана задовільною.
Шляхом відкритого голосування Ірину Степанівну Цуприк обрано головою Самбірської районної організації профспілки працівників освіти і науки України ще на одну каденцію.
Звітно-виборна конференція районної організації профспілки працівників освіти і науки України закликала спілчан до згуртованості та єдності дій задля відстоювання своїх професійних прав та інтересів.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин