Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

День безпечного Інтернету у школах району

11 лютого 2020 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводився з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

У ряді шкіл району були проведені заходи з нагоди Дня безпечного Інтернету.

Оскільки у школах району було оголошено карантин, заходи були проведені дистанційно. Так, у Новосілківському НВК учні 6-8 класів переглянули презентацію «Безпека і захист інформації в Інтернеті», 9-11 класів - виконали завдання з робочого зошита для підлітків the Web We Want і створили буклети «Безпечний Інтернет починається з тебе».

У опорному закладі загальної середньої освіти ім.І.Франка с.Ралівка вчителі інформатики та їх вихованці взяли участь в он-лайн конкурсі «Основи кібербезпеки» та отримали відповідні сертифікати.

 

У Стрілковицькій СЗШ І-ІІ ст. з педагогічними працівниками було проведено інформаційну годину «Національна онлайн-платформа у цифровій грамотності». Під час прослуховування відео з інтерв’ю присутні ознайомилися із сучасним станом безпеки в Інтернеті та порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті. Окремі вчителі та директор школи Віктор Гамерський пройшли глобальне тестування на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності і отримали електронний сертифікат.

 

 

 

 « повернутися до списку новин