Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

На відеоконференції представлено аналіз освітньої галузі

Про стратегію розвитку освіти Львівщини говорили сьогодні, 15 вересня 2020 року, під час відеоконоференції під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Нагадаємо, департамент освіти та науки Львівської ОДА разом із Інститутом стратегічних досліджень розробили Стратегію розвитку освіти Львівщини до 2027 року.
Під час формування Стратегії розвитку освіти області проаналізували сучасний стан та основні тенденції розвитку сфери освіти у Львівській області, економічне зростання, демографічну ситуацію, навантаження на педагогів, вартість навчання одного учня, доступність навчальних закладів для людей з особливими освітніми потребами тощо.
Означені в Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року завдання будуть враховані та ляжуть в основу формування стратегічних цілей та оперативних завдань розвитку сфери освіти в регіоні.
Участь у нараді взяли голова Самбірської райдержадміністрації Іван Ільчишин, перший заступник голови РДА Василь Вісьтак, начальник відділу освіти Наталія Білас та начальник фінансового управління Ольга Парпієва.« повернутися до списку новин