Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Нарада з керівниками закладів освіти Самбірщини

3 вересня 2020 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбулась нарада з керівниками закладів освіти району під керівництвом начальника відділу освіти Наталії Білас.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.
Основну увагу приділено рекомендаціям щодо дотримання санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, про які розповів начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства представники Самбірського районного управління держпродспоживслужби Ярослав Катинський та Наталія Федьків.
Голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Цуприк, яка наголосила на необхідності внесення змін до Колективних договорів закладів освіти щодо оплати праці працівників в умовах дистанційної роботи.
Про створення здорового освітнього середовища в закладах освіти розповіла директор державного закладу "Самбірська міська санітарно-епідеміологічна станція" міністерства охорони здоров’я України Надія Шпак.
Окрім того, обговорено питання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників з питань дистанційного навчання, щодо підготовки основних документів на початок навчального року, щодо підготовки документів закладів освіти до перереєстрації, інструктивно-методичні рекомендації щодо діяльності закладів дошкільної освіти в 2020/2021 навчальних роках.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.

Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.Світлина від Відділ освіти Самбірської РДА.« повернутися до списку новин