Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Конкурс творчих дитячих та юнацьких робіт „Я гордий тим, що українець зроду”

БО Благодійний фонд „ЛІРОС” запрошує дітей зі всієї України до участі у творчому конкурсі на тему „Я гордий тим, що українець зроду”.

Конкурс присвячений 206 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та дню пам’яті Кобзаря – 159-й роковині від дня перепоховання Т.Г.Шевченка.

Захід проводиться з метою привернути увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, а саме про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками. Нашим дітям також не байдужа доля Батьківщини. Згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, вона має „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.

Учасники конкурсу будуть поділені на п’ять вікових груп: 

  1. до 6 років, 
  2. 7 – 9 років, 
  3. 10 – 12 років, 
  4. 13 – 15 років, 
  5. 16 – 18 років.

Окрім головної теми конкурсу, учасник також може вибрати свою власну тему і присилати свої роботи в необмеженій кількості.
Дитина має створювати роботу самостійно, без допомоги дорослих, це є головною вимогою до конкурсних робіт.

До складу незалежного журі для визначення переможців увійдуть представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.

Призовий фонд конкурсу складатиметься з трьох премій, а також семи додаткових премій у кожній віковій групі.

Найкращі роботи конкурсу будуть представлені на виставці й надруковані в каталозі.

Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника необхідно надіслати з позначкою „Конкурс” (з повідомленням про вручення) до 18:00 1 травня 2020 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, оф 104.

Деталі конкурсу дивіться на сторінці у facebook. « повернутися до списку новин