Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

День Державного Прапора та День незалежності України у школах Самбірщини

Довгий шлях був пройдений українським народом до своєї незалежності — історичні вторгнення і війни, боротьба з панами і окупантами, довгі роки радянського режиму, який не бачив в Україні незалежну і повноправну державу.

У наші дні, коли День незалежності набув справжнього значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, благородні воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.

Стало доброю традицією святкувати на високому рівні День Державного Прапора та День Незалежності в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Самбірського району. Організовано та проведено різноманітні, цікаві, змістовні, патріотичні заходи, а саме: історичний екскурс «Прапори часів української державності», книжкова виставка «Любіть всім серцем Україну», флешмоб «Я люблю Україну», фотовиставка «Незалежна, Соборна! Держава, що об’єднує», культурно-мистецький захід «До тебе лине серце, Україно!», «Безсмертна моя Україно!», майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів «Щоб у серці жила Україна», спортивні змагання «Пізнаймо Україну разом», створення карти України із відбитків дитячих долонь «Усі ми діти твої, Україно»,виставка малюнків «Кольори, що дають надію».

День Державного Прапора та День Незалежності України  — це горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.« повернутися до списку новин