Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Шкільні бібліотеки, як обов'язковий структурний підрозділ НУШ, є важливим складником сучасного освітнього середовища

Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів держави.

3 жовтня 2019 р. бібліотекарем Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів Лесею Литвин з учнями 3 класу було проведено бібліоперфоменс «Літературні герої бібліотеки», під час якjuj учні відповідали на питання, з якої казки цей герой, та показували  його на ілюстраціях.

5 жовтня 2019 року з учнями 4 класу здійснено подорож до сільської публічної  бібліотеки с.Нагірне.  Сільський бібліотекар Романа Гоцур провела для учнів вікторину «Канікули з книгою». 

 Школярі Кульчицького НВК також відвідали публічну бібліотеку свого села.

Першокласники школи-гімназії с.Ваньовичі  відвідали бібліотеку, де оглянули книжкову виставку "Книжкова алея". Бібліотекар Турецька Г.В. подарувала школярам дитячі книжки.

 

 

З 1 жовтня по 31 жовтня 2019 року в школі-гімназії с.Михайлевичі проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом “Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня”.

8 жовтня з учнями 9 класу був проведений читацький марафон “Читаємо без зупинки”. 9 жовтня відбулася посвята в читачі учнів 1 класу під гаслом “Друже, тут твоя бібліотека", 10 жовтня відбувся інтерактивний кардмейкінг з учнями 5 класу. (Фото внизу)« повернутися до списку новин