Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Завершилося свято "Юні обдарування Самбірщини"

Ми – весна твоя, рідна Вкраїно,
І, звичайно, твоє майбуття!
Дай розправити крила орлині,
Будувати прийдешнє життя.
Наша мрія нам зіркою світить,
Кличуть вдаль нас дороги твої.
Україно! Ми всі твої діти!
Тож прийми нас в обійми свої.

Вже стало традицією кожного року відзначати талановитих, творчих, креативних дітей району. Цьогоріч свято «Юні обдарування Самбірщини» відбулося наприкінці травня.

Привітали та нагородили школярів за високі досягнення у навчанні та творчості керуючий справами Самбірської районної ради Михайло Павлючик та начальник відділу освіти Наталія Білас.

За підсумками конкурсу «Учень року – 2019» свято відбувалося у номінаціях: «Інтелектуал року», «Творча особистість року», «Майстер слова», «Надія року», «Спортсмен року». Всього нагороди отримали понад 100 учасників. У номінації «Гордість року» переможницею стала учениця 9 класу Кульчицького НВК Марта Залога.

Музичні та танцювальні номери виконали квартет Кульчицького НВК, наймолодший учасник Олександр Шпот з с.Сіде, Христина Паращак з Кульчицького НВК, Софія Опалінська з школи-гамназії с.Ваньовичі, Марії Павліш з Хлопчицької СЗШ І-ІІІ ступенів, Андріана Романяк з Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

На завершення заходу учнівську молодь, педагогів та всіх присутніх привітали працівники відділу культури РДА - гурт «Кредо».

Завершилося дійство колективною світлиною усіх присутніх.

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати таланти, починаючи з найменших літ.

Сподіваємося, що кожного року обдарованих дітей ставатиме все більше.« повернутися до списку новин