Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Освітян Самбірщини привітали з професійним святом

1 жовтня 2020 року під керівництвом начальника відділу освіти Наталії Білас відбулась чергова нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти Самбірщини за участі голови Самбірської райдержадміністрації Івана Ільчишина, голови Самбірської районної ради Віталія Кімака, голови Самбірської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірини Цуприк.

З вітальним словом до присутніх звернулись керівники району. «Дорогі освітяни, Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу в рідних та близьких людей. Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного спокою, фінансового благополуччя, мирного неба, талановитих і вдячних учнів, які даруватимуть Вам позитивні емоції і віру в майбутнє», – привітала працівників освіти Наталія Білас.

У ході робочої зустрічі кращих педагогічних працівників відзначено грамотами, а також розглянуто та обговорено ряд важливих питань щодо створення безпечних умов в організації освітнього процесу.« повернутися до списку новин