Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Відбулося засідання постійно діючого семінару-практикуму з заступниками керівників закладів освіти з навчально-виховної та виховної роботи

12.11.2019 року в ресурсному центрі адмінбудинку відбулося  чергове інформаційне засідання постійно діючого семінару-практикуму з заступниками керівників закладів освіти з навчально-виховної та виховної роботи, який провели методисти відділу освіти Груца Г.Я., Савка З.М. та головний спеціаліст відділу освіти Хула О.Н.

На засіданні розглянуто ряд важливих питань: проведення атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р., стан участі школярів району в ІІ етапі олімпіад з навчальних предметів, проведення заходів на виконання Національного плану дій з виконання рекомендацій на виконання рішень Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, про підсумки проведення районного етапу конкурсу «Сурми звитяги», організація та проведення районного етапу мовно-літературних конкурсів імені Т.Шевченка та П. Яцика, проведення заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у ЗЗСО.

Поставлені завдання обговорено, особливу увагу звернено на проведення заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи у закладах загальної середньої освіти.

 « повернутися до списку новин