Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Програма «Спроможна школа»: які проекти отримають фінансування

Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо шкільних проектів, на які можуть бути спрямовані кошти субвенції «Спроможна школа для кращих результатів». Відповідний лист підписаний міністром Ганною Новосад.

У відомстві зазначають, що Програма уряду покликана допомогти органам місцевого самоврядування покращити матеріально-технічну базу та просторово-предметне оточення опорних закладів освіти та шкіл з кількістю учнів більше ніж 350 осіб.

Для реалізації проектів субвенцію розподілено порівну між обласними бюджетами та бюджетом міста Києва.

За інформацією Міносвіти, кошти субвенції спрямовуватимуться на реалізацію проектів, пов’язаних із завершенням будівництва нових будівель і споруд закладів загальної середньої освіти; реконструкцію та капітальний ремонт будівель шкіл; формування нового освітнього простору у закладах середньої освіти.

Участь у програмі зможуть взяти опорні школи, загальна кількість учнів у яких  становить не менше 200 осіб (без врахування філій), інші школи - не менш ніж 350 учнів. У випадках, коли проект передбачає будівництво нової школи або нової будівлі для існуючої школи, проектна потужність нової будівлі має становити не менше 350 учнів.

Також мають бути дотримані умови співфінансування проекту з місцевого бюджету. Окрім того, проект спочатку має реалізуватись за кошти місцевого бюджету в повному обсязі співфінансування.

Усі проекти, що братимуть участь у розподілі субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» мають бути завершені до 31 грудня 2020 року.

Як відомо, обсяг цьогорічної субвенції на реалізацію Програми складає 3,5 млрд грн.

 

 Освіта.ua
24.02.2020« повернутися до списку новин