Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Семінар-практикум з питань взаємодії дошкілля та школи пройшов у Ралівському закладі дошкільної освіти

17 квітня 2019 року у Ралівському закладі дошкільної освіти відбувся семінар-практикум «Партнерська взаємодія та наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

Щоб забезпечити реальну перспективність і наступність у роботі закладу дошкільної освіти та школи важливо дотримуватись певних умов: співробітництво має бути довготривалим і нерозривним; робота – системною і плановою; завдання – комплексними та інтегрованими.

Інтегроване заняття «Подорож в країну знань», під час якого було поєднано навчання грамоти, математики, розвиток мовлення, провела у старшій групі вихователь Баранецька Н.М.

З виступом-презентацією «Створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи» до учасників семінару звернулася завідувач Ралівського ЗДО Ольга Коротишева.

Учасники семінару взяли участь у круглому столі «Проблеми наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

Регіональний тренер Нової української школи Ірина Сольвар провела з педагогами майстер-клас з використання кубиків Lego "Шість цеглинок".

Досвідом роботи в Новій українській школі поділилися вчителі 1 класів опорного закладу загальної середньої освіти ім..І.Франка с.Ралівка Галина Булик та Юлія Петришин.

Семінар пройшов у дружній та приємній атмосфері, співпраця педагогів була плідною та результативною, кожен учасник розкрив для себе широкі можливості взаємодії дошкілля та початкової школи.« повернутися до списку новин