Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

У районі відбувся районний етап гри "Джура"

16 травня 2019 року на базі Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», метою якої є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Змагалися між собою команди з 10 шкіл району, в т.ч. 5 – з ОТГ. Учасники демонстрували вправність при виконанні фізкультурно-спортивних, військово-прикладних, інтелектуально-мистецьких завдань: «Впоряд» (стройова підготовка), стрільба з малокаліберної гвинтівки, гра «Рятівник», «Смуга перешкод», «Перетягування линви», конкурс «Кашовар».

Рій, який посів І місце у загальнокомандному заліку (Новокалинівський опорний заклад), буде представляти Самбірський район на ІІ (обласному) етапі гри.

ІІ місце виборов рій Погірцівської СЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ – Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів та Чуквівської СЗШ І-ІІІ ступенів.

Рій з Нагірненської СЗШ І-ІІІ ступенів братиме участь у щорічних Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених», що проходитиме у липні 2019 року у час святкування створення УГВР.

 « повернутися до списку новин