Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Запрошуємо вчителів англійської мови на семінар

27 лютого 2020 р. Міжнародній освітньо-методичний центр Dinternal Education буде проводити семінар на тему «Top Quality English: create a truly authentic learning environment and win your class over».

Світлина від Освіта Стрия.

Спікером на семінарі буде старший методист Міжнародного освітнього-методичного центру Dinternal Education та сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів Кріс Кірбі.

Очікуваними результатами навчання є навчити учасників семінару створювати автентичне освітнє середовище у класі, також учителі англійської мови отримають рекомендації, як підготувати учнів до ДПА та ЗНО з англійської мови.

Місце проведення семінару: Львівський торговельно-економічний університет, головний корпус за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10 (актова зала).
Час реєстрації 13.30 - 14.00 год. Початок роботи семінару о 14.00 год. Робоча мова семінару є англійська, участь у семінарі є безкоштовна. Усі учасники семінару отримають після проведення заходу сертифікати Міжнароднього освітньо-методичного центру Dinternal Education на підтвердження участі на свою електронну адресу.

Для участі у семінарі учителям англійської мови потрібно зареєструватись за посиланням

http://elt.dinternal.com.ua/27-02-lviv або знайти інформацію про заходи центру та реєстрацію на семінар на сайті http://elt.dinternal.com.ua/

 « повернутися до списку новин