Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Відбулося засідання комісії з конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора школи-гімназії с. Ваньовичі

16 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії з конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора школи-гімназії с. Ваньовичі Самбірського району Львівської області, на якому було розглянуто матеріали, що подані на конкурс.

На розгляд комісії надійшли документи одного кандидата – Шубеляк Наталії Володимирівни. Розглянувши мотиваційний лист і перспективний план розвитку школи-гімназії с. Ваньовичі, перевіривши тестування у письмовій формі, що складав кандидат, заслухавши проведену нею публічну презентацію перспективного плану розвитку закладу освіти, відповіді на запитання в ході співбесіди, комісія з конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора школи-гімназії с. Ваньовичі прийшла до висновку, що кандидат на заміщення вакантної посади директора школи-гімназії с. Ваньовичі Самбірського району Львівської області Шубеляк Наталія Володимирівна має достатньо спеціальних знань та досвіду роботи у закладах освіти, розуміння завдань, які стоять перед колективом школи-гімназії с. Ваньовичі, має чітко сформульований план щодо розвитку закладу освіти.

Комісія рекомендувала начальнику відділу освіти Н. Білас укласти з Шубеляк Н. В. строковий договір на заміщення посади директора школи-гімназії с. Ваньовичі Самбірського району Львівської області згідно чинного законодавства.

 Відео 1

 

Відео 2« повернутися до списку новин