Відділ освіти Самбірської районної державної адміністрації

Питання якості математичної освіти було і буде важливим національним питанням розвитку країни, від відповіді на яке залежить рівень життя і добробуту кожного громадянина

10 жовтня 2019 року у відділі освіти методистом ІМЦО Савкою З.М. організовано та проведено круглий стіл з учителями математики «Огляд інноваційних методів розвитку мислення школярів при вивченні математики».

 

Під час зустрічі присутні обговорили результати участі у семінарі автора підручників Істера О.С. (Гичкевич Г.Д., Вощанцівський НВК, Гнатик Р.З., ОЗЗСО ім. І.Франка с.Ралівка).

Учитель математики школи-гімназії с.Ваньовичі Гадзаман Н.О. розповіла про шляхи формування ключових компетентностей на уроках математики, зокрема  соціальної і громадянської компетентностей (надання учням можливості обрання варіанту завдання чи шляху розв'язання задач, використання саомоцінки та взаємооцінки учнів), полікультурної компетентності (розв’язування задач історико-культурного змісту, екологічного змісту, використання художньої літератури в процесі викладання математики), підприємницької компетентності (складання проектів, розв’язування задач на відсотки, економічного змісту) та інших.

Про навчальне середовище «Міксіке» та онлайновий тренажер усного рахунку «Прангліміне» інформувала вчитель математики Гнатик Р.З. з ОЗЗСО ім. І.Франка с.Ралівка.

Наступним етапом зустрічі стало практичне тренування у «Прангліміне» з метою залучення до Національного чемпіонату «Прангліміне» школярів району.

 « повернутися до списку новин